Sosyal Medya Platformlarımız; Duyurularımız İnstagram üzerinden yapılmaktadır.

Akademi Art uzun yıllar Moskova'da başarı ile yürütülmüş ve binlerce insanın hayal dünyasında yeni kapılar açmış bir hobi, sanat ve kültür atölyesidir.

 

"2015 yılında çalışmalarımızı İstanbullular ile de buluşturmak için İstanbul'un Mecidiyeköy ilçesinde merkezimizi açtık. Akademi Art olarak katılımcılarımıza her zaman bir dost gözüyle bakıyoruz ve onların merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılıp hayatlarında ruhsal olarak da güçlü ve başarılı devam etmelerini istiyoruz. Çalışmalarımızı da sizlere en faydalı ve eğlenceli olacak şekilde tasarlıyoruz."

 

Akademi Art, yetenek sınavları ile öğrenci alan güzel sanatlar, resim,müzik, heykel, grafik, bileşik sanatlar, sanat yönetimi, mimarlık, tasarım ve eğitim fakültelerine öğrenci hazırlayan bir sanat ve tasarım atölyesidir. Eğitmenler tarafından verilen dersler, temel sanat eğitiminin yanı sıra, sınavlara yönelik çalışmaları da bünyesinde barındırmaktadır.

 

Tüm bunların yanısıra her yaş grubuna uygun hobi gruplarımız ve günübirlik sanatsal workshoplarımız dolu dizgin devam etmektedir.

 

Sanatın temelini oluşturan perspektif, oran-orantı, ışık-gölge, model ve modülasyon, kompozisyon, çizgi değeri, ton zenginliği ve kadraj gibi tekniklerin öğretildiği, ulusal ve global olarak dünden bugüne sanatın her alan ve dönemde nasıl geliştiğini takip eden ve yeniliklere açık eğitim sistemimiz, başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Adres: Selahattin Pınar Cd. İnan Apt. No:3/21 Mecidiyeköy/ŞİŞLİ/İSTANBUL

t.+90 (212) 217 17 70  akademiartsanat@gmail.com

Tüm Hakları Murat ÜNALIR'a aittir.