Sosyal Medya Platformlarımız; Duyurularımız İnstagram üzerinden yapılmaktadır.
Hobi
Yağlıboya Hobi
Karakalem Hobi
Heykel Hobi
Müzik Hobi
Deneme Dersi Satın Almak İçin Tıkla 60tl+KDV
Deneme Dersi Al
- Deneme Dersi alındıktan sonra randevu almak için 0539 238 82 98 nolu telefonu arayarak randevu alabilirsiniz. - Deneme Dersinde Malzemeler Dahildir. - Randevu alınan tarihte gidilmediğinde, randevu iade ve iptali söz konusu değildir. HEYKEL HOBİ KURSU
 • Benim hiç yetenegim yok ama istegim ve ilgim var HEYKEL yapabilirmiyim acaba?
  Yetenek bu sanat dallarında %30 etkilidir. İstemek ve çalışmak ise %70. Hiç yeteneğiniz olmasa dahi, çalışarak ve sürekli Pratik yaparak ister hobi edinebilir isterseniz yetenek sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Bunlara dair gerekli teknikleri ise kursumuzda öğrenebilirsiniz.
 • Kursa kayıt olmadan ortama ve hocaların calışma sistemine bakabilirmiyim?
  Tabi , önceden randevu alarak deneme dersine gelebilirsiniz. Karakalem 2 saat malzeme dahil 25 tl Yağlı Boya 3 saat malzeme dahil 60 tl Heykel 3 saat malzeme dahil 60 tl
 • Belli kurs başlangıç tarihleri var mı yoksa istediğim zaman başlayabilirmiyim?
  Kurs kayıtlarımız sürekli olup, programa istenildiğiniz tarihte başlayabilirsiniz.
 • Kurslarınızın Ücretleri nedir ?
  Kurs ücretimiz katılacağınız saat durumuna göre değişmektedir. Saat sayısı arttıkça farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
 • Sınıflarda maksimum ne kadar öğrenci var ?
  Maksimum 10 kişi var.
 • Kursunuz çok kalabalık oluyor mu? Hoca yeteri kadar ilgi gösterebiliyor mu?
  Maksimum 10 kişilik sınıflarda herkesin kendine ait bir alanı var.. Grup içerisinde özel ilgi görerek özel ders kalitesinde eğitim alabilirsiniz.
 • Kursa ne zaman başlayabilirim?
  Kayıt olduktan hemen sonra başlayabilirsiniz. Grup içerisinde özel eğitim alacağınız için sıfırdan başlayarak seviyenize ve kalan süreye göre bir program oluşturmaktayız.
 • Halen okuyorum / çalışıyorum - kursa hafta sonu veya hafta içi akşam saatte gelebilirmiyim ?
  Hafta içi 18.00 – 21.00 ve hafta sonu 10.00 – 20.00 saat arası kendinize uygun zamanda hiç bişey kaybetmeden derse katılabilirsiniz . Gecikme yasadığınız 10 - 15 dk sizin için her hangi bir kayıp teşkil etmez.
 • Heykel kursuna kimler katılabilir?
  Heykel kursuna çocuklar 6 yaşdan ve yetişkinler katılabilmektedir. Kurs için belirlenen herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamakla birlikte bu alanda eğitim almak isteyen herkes kendini geliştirebilmektedir. Yaşına göre farklı gruplara dahil olmaktadır.
 • Kursun iş hayatına (veya kişisel gelişimime) katkısı var mı?
  İş hayatına ve kişisel gelişime etkisi gözle görünür şekilde olacaktır. En başta bir hobi ile uğraşmak stresinizi alacak ve bu da iş hayatınıza ve gündelik yaşantınıza pozitif enerji olarak yansıyacaktır.
 • Heykel kursuna katılmak için hangi malzemelere sahip olmam gerekir?
  Sadece Çamur almanız yeterli oluyor.
 • Heykel Resim kursuna katılmak için hangi malzemelere sahip olmam gerekir?
  İlk ders malzeme bize ait. Heykel için sadece Kil veya Çamur almanız yeterli olacakdır. Modelaj kalemler vs kurs tarafından temin edilecektir.
 • Heykel Kursunun Program içeriği nedır?
  Grup şeklinde Çamurdan 3 boyutlu olarak çıkartılan figürler, fırınlanmaya ihtiyaç duyulmadan kurumaya bırakılmaktadır. Kendi heykelinizi kendiniz seçiyorsunuz. Daha ileri seviyede Birebir özel ders ile KALIP ALMA (polyester kalıp, çogaltma kalıbı , silikon kalıbı, ölü kalıp) Çamurla oynamak ve onu bir heykele dönüştürmek tabii ki bir sanatsal faaliyettir ama her şeyden önemlisi zihinsel iyileşmeyi sağlayacak bir meşguliyettir... Herkes hayatta bir kez mutlaka ve mutlaka çamura dokunmalı..
 • Heykel Resim zor bir sanat dalı mıdır?
  Hiç bir sanat dalı zor değildir. Zor olan gerekli ilgi ve emeği göstermektir. Gerçekten yapmak isteyerek geleceğinizi göz önünde bulundurursak sizler açısından zor bir yanı yoktur.
 • Heykel kursuna gitmek için yetenekli olmam gerekir mi?
  Kursa katılan herkes, resim yapma teknikleri hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Bu sürecin ardından bilgilerinizi pratiğe dökmek için özel bir yeteneğe sahip olmanız gerekmemektedir. Resim yapma yeteneği bu süreci hızlandıran, hayal gücünü ön plana çıkaran bir etmen niteliği taşır. Resim kursunda başarının sırrı, istekli olmak ve eğitmenlerinizin sizler için hazırladığı çalışma programlarına göre hareket etmekten geçer.
 • Belli kurs başlangıç tarihleri var mı yoksa istediğim zaman başlayabilirmiyim?
  Kurs kayıtlarımız sürekli olup, programa istenildiğiniz tarihte başlayabilirsiniz. Bununla birlikte erken kayıt avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçin lütfen.

Adres: Selahattin Pınar Cd. İnan Apt. No:3/21 Mecidiyeköy/ŞİŞLİ/İSTANBUL

t.+90 (212) 217 17 70  akademiartsanat@gmail.com

Tüm Hakları Murat ÜNALIR'a aittir.